Szombat - április 21.

21:00
Saint George Rock Night 7.
— Fellépők: Acoustic Trio, Wortex, Carnival, No Sugar (Gyergyószentmiklós), Mercedes Band
/ Club Brava

Vasárnap - április 22.

20:00
Jazz: Snaps Vocal Band feat. Luiza Zan (Bukarest)
— a Székely Hírmondó ajánlásával
/ Di Stefano bár

Hétfő - április 23.

10:00
Koncert: ALMA együttes (Budapest) — Bővebben
— gyerekkoncert óvodásoknak
http://www.ihonlap.hu/almazenekar
/ Szakszervezetek Művelődési Háza
15:00
Koncert: Alma együttes (Budapest) — Bővebben
/ Szakszervezetek Művelődési Háza
20:00
Sport: Sepsi FC – City’Us (Marosvásárhely) teremfoci mérkőzés
— Román Kupa elődöntő, visszavágó
/ Szabó Kati Sportcsarnok

Kedd - április 24.

18:00
Berecz András Mesemondó est kicsiknek és nagyoknak (Budapest) — Bővebben
— a Székely Hírmondó ajánlásával
http://www.bereczandras.hu
/ Tamási Áron Színház nagyterme
19:00
Színház: Yorick Stúdió és a Marosvásárhelyi Nemzeti Színház Tompa Miklós Társulata Székely Csaba: Bányavirág (Marosvásárhely)
http://www.yorickstudio.ro/
/ Tamási Áron Színház, Új Stúdió
20:00
Koncert: Alba Ecstasy & Nord The Electronic Museum ConcertBővebben
— szintetizátor koncert és hangszerkiállítás
/ Székely Nemzeti Múzeum, Bartók terem
21:00
Színház: Honvéd Együttes kisHamlet műhely Nékem csak Budapest kell (Budapest) — Bővebben
— Vacsorával egybekötött zenés színházi előadás
http://www.honvedart.hu/tarsulatok/szineszszolista_tagozat_kishamlet_muhely/htmls/
/ Park vendéglő
21:30
Színház: Yorick Stúdió és a Marosvásárhelyi Nemzeti Színház Tompa Miklós Társulata Székely Csaba: Bányavirág (Marosvásárhely)
http://www.yorickstudio.ro/
/ Tamási Áron Színház, Új Stúdió

Szerda - április 25.

14:00
Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Kar Üzletigazgatási Tanszék Nyílt egyetemi napok
http://econ.ubbcluj.ro/
/ Babeş–Bolyai Tudományegyetem
15:00
Az arany- és gyémántlakodalmasok köszöntése
/ Polgármesteri Hivatal, Esketőház
18:00
Színház: Honvéd Együttes kisHamlet műhely Roland Schimmelpfennig: Az arab éjszaka (Budapest) — Bővebben
— rendező: Zakariás Zalán
http://www.honvedart.hu/tarsulatok/szineszszolista_tagozat_kishamlet_muhely/htmls/
/ Tamási Áron Színház, Új Stúdió
21:00
Koncert: Pop Iván alternatív zenei est (Budapest–Sepsiszentgyörgy)
/ Di Stefano bár

Csütörtök - április 26.

12:00
Kiállításmegnyitó: Szent György Expo
— Megnyitó
/ Új Városi Sportcsarnok
15:00
Koncert: Diákegyüttesek Országos Találkozója
http://www.emihirek.ro
/ B színpad
19:45
Eredményhirdetés
— Diákegyüttesek Országos Találkozója
/ B színpad
20:00
Koncert: A nyertes együttes koncertje
— Diákegyüttesek Országos Találkozója
/ B színpad
20:00
Indoor piknik: Sansz társasjáték klub különkiadás
— Sepsiszentgyörgy Székelyföld Kulturális és Ifjúsági Fővárosa szervezésében
/ Sepsiszentgyörgy, Gödri Ferenc u. 16.
20:30
Indoor piknik: Várhelyi Attila – zongora, Benedek Ágnes – ének Megnyitó: PETIT DUETTE
/ Gödri Ferenc utca 16.
21:00
Koncert: Kalapács (HU) — Bővebben
http://www.kalapacs.net
/ B színpad
22:00
Indoor piknik: lemezlovasok: Chionghee, Dubase, Küb_Beat Silent Dance, fejhallgatós buli
/ Gödri Ferenc utca 16.

Péntek - április 27.

10:00
Lovagoltatás – Barabás Lovarda (Árkos)
— Naponta: 10:00–17:00
/ a Sportcsarnok mellett
10:00
Szent György EXPO
— Nemzetközi kiállítás és vásár. Megtekinthető április 28-ig naponta 10 és 18 óra között, vasárnap (április 29.) 14 óráig.
/ Új Városi Sportcsarnok
12:00
Ünnepélyes felvonulás a 21. Szent György Napok fellépőivel
/ B színpad
12:30
Antal Árpád András polgármester vásárnyitó beszéde
/ B színpad
13:00
Sansz társasjáték klub különkiadás
— a Sepsiszentgyörgy Székelyföld Kulturális és Ifjúsági Fővárosa szervezésében. Naponta: 13:00-19:00
/ Sepsiszentgyörgy, Gödri Ferenc u. 16.
14:40
Sport: Ida Aerobic
/ B színpad
15:20
Sport: Shoto Team Karate bemutató
/ B színpad
15:45
Vitus Kinga és csoportja Mini Zumba bemutató
/ B színpad
16:00
Koncert: Knock Out (RO) — Bővebben
http://www.knockout.ro
/ A színpad
16:00
Gyermekek Palotája tánccsoportjai Modern táncok
/ B színpad
16:00
Borgasztronómiai bemutató és előadás
— A koncertek közötti szünetekben, pénteken és szombaton 16, 17:30 és 19 órai kezdettel, valamint vasárnap 17, 18:30 és 20 órától.
/ Kultúrkert
16:00
A Szent György Napok fiatal oldala fotóverseny indítása
/ Ifjúsági Sátor
16:30
Koncert: Session Jazz Band (Sepsiszentgyörgy)
http://www.sessionjazzband.ro/
/ Kultúrkert színpad
17:30
Koncert: Katapult (RO)
http://www.katapult.ro
/ B színpad
18:00
Koncert: Geszti Péter és a Gringo Sztár (HU)
/ A színpad
18:00
St. George Quintet (Sepsiszentgyörgy)
/ Kultúrkert színpad
18:00
Közönségtalálkozó: Irigy Hónaljmirigy
/ Ifjúsági Sátor
19:00
Koncert: Szabó Előd (X-Faktor 2010) és a Titán együttes
/ B színpad
19:00
Közönségtalálkozó: Hooligans
/ Ifjúsági Sátor
19:30
Szőke Nikoletta Quartet (Budapest) — Bővebben
http://www.nikolettaszoke.com
/ Kultúrkert színpad
20:30
Koncert: Irigy Hónaljmirigy (HU) — Bővebben
— Álarcos utcabál, öltözz te is maskarába és légy a koncert szereplője, ne csupán hallgatója
www.mirigy.hu
/ A színpad
20:30
Koncert: Ecou
— Emil Pantelimon és Kolumbán Zenge (ének), Eduard Sonea (ének, gitár), Cristian Urzică (szólógitár), Ujvarosi Alexandru (basszusgitár), Adrian Muntean (beatbox)
/ Ifjúsági Sátor
21:00
Koncert: Vad Fruttik (HU)
/ B színpad
21:00
Free Connection (Sepsiszentgyörgy)
— a Székely Hírmondó ajánlásával
/ Kultúrkert színpad
21:00
Indoor piknik: DJ Dunkelbunt, DJ Goranga, DJ Missile Hangos buli (Ausztria)
/ Gödri Ferenc utca 16.
21:30
Koncert: Schoolastic zenekar
— Kertész Huba (szólógitár), Nagy Szilvia, Bartos Barna şi Kolumbán Zenge (ének), Szabó-Sebők Előd (basszusgitár), Fülöp Réka (szintetizátor), Ceryák István (dob), vezetőtanár: Kertész János
/ Ifjúsági Sátor
22:00
Karaoke Party
/ Ifjúsági Sátor
22:30
Jazz-blues jam session
/ Di Stefano bár
23:00
Koncert: Hooligans (HU) — Bővebben
— a Depo hozzájárulásával
http://www.hooligansweb.hu
/ A színpad
23:00
Habparty
/ Energy Play Klub
23:00
Koncert: Science Function Sound System (Kolozsvár)
/ Ifjúsági Sátor
23:15
Koncert: Role Bővebben
— 25. jubileumi nagykoncert
http://www.role.hu/index3.html
/ B színpad
23:50
Koncert: Etajul 4
/ Old Man’s Pub
23:59
Koncert: A SZERVEZŐ ÉRTESÍTÉSE SZERINT ELMARAD (La Rocca Club) - Ganxsta Zolee és a Kartel (Budapest)
/ La Rocca Club, Szakszervezetek Művelődési Háza

Szombat - április 28.

09:00
Sport: Electrica Sport Klub Országos amatőr asztalitenisz verseny
/ Park vendéglő
09:30
Vetélkedő: Gyorsasági mászóverseny
— iratkozás a helyszínen 8:30-tól
/ Erzsébet park, szovjet emlékmű
10:00
Gróf Kálnoky Lovarda Lovagoltatás és pónilovazás (Kőröspatak)
— Naponta: 10:00–17:00
/ a Sportcsarnok mellett
10:00
Főzőverseny: Tavaszi ízek Háromszéken – regisztráció
/ az új Sportcsarnok mellett
10:00
az ÖTYE szervezésében BERNÁD ERZSÓ EMLÉKTORNA – kosárlabda torna öregfiúk és öreglányok számára
/ a Mikes Kelemen Főgimnázium sportterme
10:00
XXII. Gáll Lajos Futónap – Gáll Lajos Futókör
/ indulás a Mihai Viteazul Főgimnázium elől
11:00
Vetélkedő: Guruló világ - taposó-, tricikli-, bicikli- és rollerverseny ovisoknak
— Homa Kft. és a Jaxtrem Sport Klub szervezésében
/ az Erzsébet park felső sétánya
11:00
Kovászna Megye Tanácsa Háromszéki polgármesterek találkozója
/ Park vendéglő előtt
11:00
Főzőverseny: Tavaszi ízek Háromszéken – verseny és zsűrizés
/ az új Sportcsarnok mellett
11:00
Ökörsütés
/ Park vendéglő előtt
11:00
Sport: Streetball verseny
— iratkozás a helyszínen 10:30-ig
/ a Tribel vendéglő előtt
11:30
Szépen szól a magyar nóta
— Koós Éva, Buta Árpád, Diós Brigitta előadásában, kísér Benedek Károly és népi zenekara
/ Park vendéglő előtt
13:00
Bike trial
— Szent György-napi kerékpáros ügyességi verseny ifj. Orbán Bara Gábor Európa-bajnok szervezésében /
/ a Szakszervezetek Művelődési Háza előtt
13:30
Koncert: Szivárvány együttes és Krizbai Teca (HU)
— fogyatékkal élők koncertje az Írisz-ház szervezésében
/ B színpad
14:00
Outsider Music Fest 2012
— fogyatékkal élők művészeti fesztiválja. Fellépők: Az Írisz drámacsoport, Philadelphia Pro Familia Support zenekar, a Írisz ház tánccsoportja és zenekara, a tordasi Szivárvány Együttes, Krizbai Teca a Csillag születik sztárja.
/ Írisz ház, Gyöngyvirág utca 5.
15:00
A Háromszék napilap Nagy nyereményjátékának negyedéves sorsolása
/ B színpad
15:00
Koncert: Exit Blues Band (Sepsiszentgyörgy)
/ Kultúrkert színpad
15:00
Rekordkísérlet: 100 kilós krumplis házikenyér
/ Diószegi pékség udvara (Építők útja)
15:40
Koncert: László Attila
— a Csillag Születik 2011 tehetségkutató verseny győztese
/ B színpad
16:00
Koncert: Cry Free – Deep Purple's Favourite Tribute (HU)
http://www.cryfree.hu
/ A színpad
16:00
Vetélkedő: Sepsiszentgyörgy legerősebb embere – bemutató és verseny
— iratkozás 15:00 órától
/ a Tribel vendéglő előtt
16:30
Koncert: Séta a kacsámmal (Sepsiszentgyörgy)
/ Kultúrkert színpad
16:45
Koncert: Geri Gábor és a Betli Duo (HU)
/ B színpad
17:00
Közönségtalálkozó: Taxi
/ Ifjúsági Sátor
17:45
4 for Dance (HU)
http://www.4fordance.hu
/ A színpad
18:00
Koncert: Rareş Totu Blues Trio (Bukarest)
/ Kultúrkert színpad
18:30
Koncert: Celest (RO)
/ B színpad
19:00
Koncert: Taxi (RO) — Bővebben
— a Covalact hozzájárulásával
http://www.trupataxi.ro
/ A színpad
19:00
Közönségtalálkozó: Republic
/ Ifjúsági Sátor
19:30
Koncert: Borsodi Blue Trio (Békéscsaba)
— a Székely Hírmondó ajánlásával
20:00
Koncert: Maszkura és a Tücsökraj (HU) — Bővebben
http://www.tucsokraj.hu
/ B színpad
21:00
Koncert: Republic (HU) — Bővebben
http://www.republic.hu
/ A színpad
21:00
Koncert: Blúz Bend (Sepsiszentgyörgy) — Bővebben
/ Kultúrkert színpad
21:00
Indoor piknik: DJ Missile, DJ Barna, DJ Kusmo Silent Dance fejhallgatós buli
/ Gödri Ferenc utca 16.
21:00
Koncert: Acoustic Trio (Sepsiszentgyörgy)
/ Ifjúsági Sátor
22:00
Koncert: F. A. N. (Brassó)
/ Ifjúsági Sátor
22:30
Jazz-blues jam session
/ Gödri Ferenc utca 16.
23:00
Sax&Tech Party
/ Energy Play Klub
23:00
Koncert: VIP Beat Joc (Erdély)
/ Ifjúsági Sátor
23:45
Koncert: Varga Miklós és az Időgép zenekar (HU)
http://www.vargamiklos.hu
/ B színpad
23:50
Marcian Pertescu & Trenul de noapte lemezbemutató koncertje (Bukarest)
/ Old Man’s Pub

Vasárnap - április 29.

00:30
Party
/ Ifjúsági Sátor
01:00
Koncert: Stroke 69 (RO)
http://www.stroke69.com
/ A színpad
10:15
Sport: A SZERVEZŐ ÉRTESÍTÉSE SZERINT ELMARAD (Alpin Sport) - Duatlon
— (iratkozás 9 órától) – Alpin Sport Egyesület
/ indulás a Mihai Viteazul Főgimnázium elől
11:00
A 100 kilós székely házikenyér ünnepélyes átvétele és megáldása
/ B színpad
11:00
Történelmi lovas életképek: oktató: Lucz Levente a Csodaszarvas Lovasíjász Egyesület tagj Szabadidomítási alapok (Csíkcsicsó)
/ a Sportcsarnok mellett
12:00
Történelmi lovas életképek: Lovagoltatás
/ a Sportcsarnok mellett
12:00
Történelmi lovas életképek: Zalán futása
— lovas színház bemutató, szereplők: a Szilaj Hagyományőrző Egyesület, a Kiss Sándor Barcasági Barantacsapat, a gidófalvi Czecz János Barantacsapat, a bélafalvi Tuzson János Barantacsapat, a berecki Gábor Áron Barantaszállás, valamint a sepsiszentgyörgyi Sárkányölő Szent György Barantahad lovasai
/ a Sportcsarnok mellett
12:20
Koncert: Mácsafej zenekar (Sepsiszentgyörgy)
/ Kultúrkert színpad
13:00
Syncron tánccsoport
/ B színpad
13:30
Vetélkedő: Bajuszverseny
/ Kultúrkert színpad
14:00
Youvennis Group
/ B színpad
14:30
Csocsó verseny
/ Ifjúsági Sátor
14:40
Koncert: Szekler zenekar (Székelyföld) — Bővebben
http://szeklerband.blogspot.com
/ Kultúrkert színpad
14:45
A Székely Hírmondó nyereményjátékának sorsolása
/ B színpad
15:30
Koncert: Haydn Dean's Big Band (RO-IR)
http://www.haydndeane.com/big_band.html
/ A színpad
15:30
Koncert: Tix-It és Opra Monica
/ B színpad
16:00
Koncert: Impro-Víziók 2.2 (Sepsiszentgyörgy) — Bővebben
/ Kultúrkert színpad
16:00
Közönségtalálkozó: Iris és Felicia Filip
/ Ifjúsági Sátor
16:00
Vetélkedő: Kamionhúzó verseny
— (iratkozás 14:00 órától)
/ a Tribel vendéglő előtt
17:00
Koncert: Prog.Organ és Kátai Judit
/ B színpad
17:00
Vetélkedő: Kézműves vásári tombolasorsolás
/ Kultúrkert színpad
17:00
Humoróra: Zsók Levente és barátai
/ Ifjúsági Sátor
17:30
Koncert: Jedam (Sepsiszentgyörgy–Csíkszereda–Marosvásárhely) — Bővebben
/ Kultúrkert színpad
18:30
Koncert: Crash
/ B színpad
19:00
Koncert: Iris & Felicia Filip (RO) — Bővebben
— a Tricomserv és az Arcon hozzájárulásával
http://www.trupairis.ro
/ A színpad
19:00
Koncert: Fabula Rasa şi Szirtes Edina „Mókus” (Budapest) — Bővebben
/ Kultúrkert színpad
19:00
Közönségtalálkozó: Holdviola
/ Ifjúsági Sátor
20:00
Koncert: Waterlily's Band
/ B színpad
20:00
Koncert: Crazy Snowman
/ Ifjúsági Sátor
20:30
Néptánc: Makám (Budapest) — Bővebben
21:00
Koncert: Equinox együttes és a helyi fiatal tehetségek koncertje
— a Székely Hírmondó ajánlásával
/ B színpad
21:00
Koncert: Broken Smile
/ Ifjúsági Sátor
21:15
A Szent György-napi tombola sorsolása
/ A színpad
21:30
Koncert: Omega (HU) — Bővebben
http://www.omega.hu
/ A színpad
22:00
Retro buli
23:00
Tűzijáték
— az Autoliv ajándéka
/ A színpad
Amigo Intercost Pepsi Ciuc Premium Arix Impex Abies Hunting Gorgo panzio Arcon Pinguin Tricomserv Autoliv Dioszegi Pekseg Prod Spicom Lro Covalact Depo Bertis Kaufland Conico Fit Sped Fenestela 68 Viastein Merkur Aquaris distribution Install-all Ordog kft T3 Kiado Teglas panzio Hotel Park Agora panzio Casa cu flori Europa Tanulmanyi Kozpont Arkos Auto Bogyo Multi Nr Julia viraguzlet Alter net Alisca Vending Sepsi Radio MTVA Friss fm Uj Magyar Szo Profi radio Slager Radio Plusz Portal Radio Romania Actualitati Mesagerul de Covasna Szekelyhon Erdelyi Naplo Kronika Erdely Fm Transindex Marosvasarhelyi Radio Zile si Nopti Observatorul de Covasna Haromszek napilap Fun Fm Retro Radio Prima Radio Erdely TV Kulturpart Nepujsag Regio Magazin Manna UH CSH Kukker Sepsi Hirdeto Udvarhelyi hirdeto Csiki hirdeto Zene Lapszemle Brassoi Lapok Brassai Magyar Adas Szabadidokalauz Szek-helyek Nem teve Szekelyfold info Kakukk Szatmar Csernaton TV Polyp TV TVR Magyaradas
© - Szent György Napok 2012 - Szerzői jogvédelem